Po sėkmingų 2013 metų jėgos trikovės varžybų, tradicijos nebuvo laužomos ir šiais metais - praėjusį šeštadienį, lapkričio 22 d., Vilniaus universitete vyko jėgos trikovės čempionatas be specialios aprangos. Čempionatas buvo atviras - dalyvavo studentai iš Lietuvos sporto (LSU), Aleksandro Stulginskio (ASU), Vilniaus Gedimino technikos (VGTU), Vytauto Didžiojo (VDU) bei kitų aukštųjų mokyklų. Iš viso susirinko virš 20 dalyvių.

Jėgos trikovės varžybos universitete organizuojamos antrus metus iš elės. SSC archyvo nuotr.

Varžybose geriausiai sekėsi Vilniaus universiteto sportininkams - bendroje įskaitoje laimėjo žymus universiteto galiūnas Mindaugas Jaras (MIF), surinkęs 735 kg sumą. Svečiui iš LSU - Lukui Akulavičiui - sekėsi kiek prasčiau, jis trijuose veiksmuose surinko 682.5 kg ir laimėjo antrą vietą. Tiek pat surinko ir VU MIF absolventas Kęstutis Daugėla, bet buvo sunkesnis už varžovą, todėl liko trečias.

Merginų įskaitoje geriausiai sekėsi Austėjai Jakštaitei (VTDK) - surinkusi 233.81 WILKS koeficiento taškus laimėjo pirmąją vietą. Antrąją vietą laimėjo VDU studentė Inga Čepulytė, o trečia liko Ingrida Markevičiūtė (VU MIF).

Svorio kategorijose pirmąsias vietas iškovojo Ruslanas Sindikevičius (GMF) (iki 74 kg), Lukas Šverčiauskas (VU SSC absolventas) (iki 83 kg), Rokas Šverčiausias (FF) (iki 93 kg), Rimvydas Mačiulis (MIF) (iki 105 kg) ir M. Jaras (MIF) (virš 105 kg).

Varžybose buvo pasiekti puikūs rezultatai: geriausias pritūpimas – 255 kg (L. Akulavičius), geriausias spaudimas ir atkėlimas – 210 kg ir 300 kg (M. Jaras). Organizatoriai tikisi, jog šios varžybos taps atsvara Lietuvos studentų jėgos trikovės čempionatui, kuriame galima naudoti tik specialią trikovės aprangą.