Lapkričio 21-23 dienomis Kaune vyko 2014 metų atviras Lietuvos dziudo čempionatas, kuriame varžėsi ir keli Vilniaus universiteto sportininkai. Nors mūsų stipruoliams dėl subjektyvių bei objektyvių priežasčių  ir nepavyko užkopti ant aukščiausios apdovanojimų pakylos, tačiau jie visi kovojo garbingai ir pelnė ganėtinai aukštas vietas.

Eivydas Žemaitaitis (pirmas iš dešinės). SSC archyvo nutor.

Geriausiai sekėsi Istorijos fakulteto pirmakursiui Eivydui Žemaitaičiui (treneris K. Vitkauskas), kuris svorio kategorijoje -90 kg iškovojo prizinę vietą ir pasidabino bronzos medaliu.

Praėjusių metų analogiškų varžybų čempionas ir SELL žaidynių nugalėtojas, Ekonomikos fakulteto trečiakursis Mykolas Lukoševičius (-66 kg) ir sunkaus svorio atletas, įvairių varžybų nugalėtojas ir prizininkas, Matematikos ir informatikos fakulteto doktorantas Kliment Olechnovič (+100 kg) iškovojo 5-ąsias vietas.