aerobika LT taure 2014 11Lapkričio 22 d. Lietuvos sporto universitete vyko 2014 m. Lietuvos aerobinės gimnastikos Taurės varžybos.

Vilniaus universiteto aerobinės gimnastikos rinktinės sportininkai - Anita Zezyulchik (MF) ir Edvinas Navakauskas (FF) - mišrių porų rungtyje iškovojo II-ąją vietą. Sportininkus varžyboms ruošia Sveikatos ir sporto centro trenerė Teresė Gritėnienė.

Sveikiname ir linkime sėkmės visiems rinktinės sportininkams, lapkričio 28-30 d. išvykstantiems į tarptautinį aerobinės gimnastikos turnyrą.