Lapkričio 14 d. Vilkaviško raj. vyko tarptautinis bėgimas, skirtas dr. J.Basanavičiaus 163-iosioms gimimo metinėms paminėti. Bėgimo trasa išsidėstė nuo dr. J. Basanavičiaus gimtinės Ožkabalių k. iki Bartninkų vidurinės mokyklos. Sudėtingos ir kalnuotos trasos ilgis - 5,9 km. Iš viso bėgime dalyvavo 198 bėgikai iš Lietuvos miestų ir rajonų bei bėgikai iš Kaliningrado srities, Latvijos, Lenkijos.

Greičiausiai iš universiteto bėgikų distanciją įveikė Gediminas Janušis (MIF, mg. 1), Kristina Zajančkovskaja (KF, 3) ir Justina Jasevičiūtė (TSPMI, 1).

Bėga Gediminas Janušis. SSC arcyvo nuotr.