Penktadienį, lapkričio 14 d., baigėsi 2014/2015 m. m. Rektoriaus Taurės futbolo varžybos. Finale žaidė Ekonomikos ir Medicinos, Istorijos ir Filologijos fakultetų komandos.

Tarpfakultetinių varžybų nugalėtojais septintus metus iš eilės tapo Ekonomikos fakulteto futbolininkai, nors, reikia paminėti, kad finalo varžybos buvo itin kovingos. Medicinos fakulteto komandos žaidėjai, vedami geriausio šio sezono RT futbolo varžybų žaidėjo Arnoldo Želtuchino, rimtai priešinosi kovoje dėl I vietos, tačiau „“ekonomistai“ galiausiai „medikus“ palaužė (4:2).  Trečiąją vietą iškovojo Istorijos fakulteto komanda, ketvirtoje pozicijoje atsidūrė Filologijos fakultetas, kurio komandos pagrindą sudarė Erasmus programos studentai.

Varžybų dalyviai. SSC archyvo nuotrauka

Daugiau varžybų nuotraukų

Spalį prasidėjusiose varžybose komandos buvo suskirstytos į keturis pogrupius po tris komandas. Pogrupių nugalėtojai kovojo dėl 1-4 vietų, antroje vietoje pogrupiuose atsidūrusios komandos kovojo dėl 5-8 vietų, trečioje vietoje likusio komandos rungėsi dėl 9-12 vietų.

Galutinė komandų rikiuotė:

I           Ekonomikos f.

II          Medicinos f.

III         Istorijos f.

IV         Filologijos f.

V          Matematikos ir informatikos f.

VI         Chemijos f.

VII        Fizikos f.

VIII       Filosofijos f.

IX         Teisės f.

X          Tarptautinių santykių ir politikos m. inst.

XI         Gamtos mokslų f.

XII        Komunikacijos f.