Sidebar

Spalio 25 dieną Šiauliuose vyko vienos svarbiausių šių metų sporto varžybų – Lietuvos studentų sambo čempionatas, kuriame dalyvavo gausus šios sporto šakos mėgėjų būrys iš įvairių Lietuvos universitetų, iš viso – per 100 studentų  (61 vaikinas ir 40 merginų). Šiai sporto šventei ruošėmės itin kruopščiai, todėl mūsų Alma Mater atstovavo 28 studentai (2 komandos) - 15 vaikinų ir 13 merginų.  Nors nugalėtojų taurių iškovoti ir nepavyko, bet visi mūsų studentai įvairiose svorio kategorijose kovodami atkakliai bei išradingai pelnė net 18 įvairios prabos medalių: 2 aukso, 7 sidabro ir 9 bronzos. Komandinėje įskaitoje merginoms nepavyko išsaugoti čempionių vardo, tačiau keliais taškais nusileidusios labai stipriai Lietuvos sporto universiteto rinktinei, iškovojo aukštą  II vietą, o vaikinai pelnė 3 vietą. Tai neabejotinai  gražus ir ryškus mūsų jaunųjų sportininkų laimėjimas, įrodantis, kad ši imtynių rūšis mūsų universitete yra labai populiari, tik reikia jai skirti daugiau dėmesio ir atsakingai ją puoselėti. Visa komanda dėkoja Sveikatos ir sporto centrui už suteikiamas sąlygas treniruotis ir garsinti universiteto vardą, o treneriui doc. dr. Remigijui Naužemiui - už rūpestį ir pastangas iš studentų padaryti tikrus sambo ir dziudo čempionus.

SSC archyvo nuotr.

Pagal atskiras svorių kategorijas merginų ir vaikinų grupėse varžybose nugalėtojais ir prizininkais tapo šie sportininkai: