Spalio 18 d. Vilniaus universalioje sporto arenoje „Sportima“ vyko Vilniaus miesto dziudo čempionatas. Šiame kasmetiniame renginyje ant tatamio susirinko gausus būrys šios sporto šakos mėgėjų, tarp jų nemažai Vilniaus universiteto studentų. Atskirose svorio kategorijose susirungė ir skirtingų spalvų medaliais pasidabino šie studentai:

I vieta - Kliment Olechnovič (MIF), Rokas Cvirka (KF) ir Aura Kisieliūtė (ChF),

II vieta - Kotryna Marija Miciukevičiūtė (MF),

III vieta - Eimantas Tukačiauskas (KF) ir Justė Sadauskaitė (FilF).

Nuotraukoje iš kairės:  1 eilė - A. Kisieliūtė (ChF), J. Sadauskaitė (FlF), R. Kazakevičius (FF), treneris R. Naužemys. 2 eilė - K. Olechnovič (MIF), K. M. Miciukevičiūtė (MF), G. Cibas (EF). Nuotraukoje trūksta E. Tukačiausko (KF), ir R. Cvirkos (KF). SSC archyvo nuotr.Taip pat garbingai kovojo Gantas Cibas (EF) ir Rytis Kazakevičius (FF), tačiau pritrūkę sėkmės tenkinosi  5-osiomis vietomis.

Prizines vietas iškovoję mūsų universiteto studentai įgijo teisę dalyvauti Lietuvos dziudo čempionate lapkričio 21-22 dienomis vyksiančiame Kaune.

Šios varžybos mūsų komandai buvo puiki treniruotė prieš kitą šeštadienį vyksiantį Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo čempionatą – svarbiausias varžybas studentams.