Sidebar

Rugsėjo 24 dieną universiteto stadione vyko 2014/15 m. m. Rektoriaus Taurės kroso varžybos, kurias šiais mokslo metais rengia VU Sveikatos ir sporto centras kartu su Ekonomikos fakultetu. Varžybose dalyvavo ne tik Ekonomikos fakulteto dekanas prof. Jonas Martinavičius, Sveikatos ir sporto centro dėstytojai, bet ir svečiai iš VGTU.

Varžybos prasidėjo universitetinės mylios – 1579 m - bėgimu, kur varžėsi ir vaikinai, ir merginos. Nugalėtoju tapo Petras Gliebus (MIF), antras finišavo Juozas Gliebus (EF), trečiąją vietą laimėjo Marius Debesis (IF).

Merginų tarpe ištvermingiausia ir greičiausia buvo Kristina Zajančkovskaja (KF).

Pagal šių tarpfakultetinių varžybų reglamentą merginos varžėsi 800 m, o vaikinai 1600 m distancijoje. Fakultetų komandos sudėtis: 4 vaikinai ir 4 merginos.

Merginų 800 m bėgimo prizininkai. SSC archyvo nuotr.

Daugiau varžybų nuotraukų čia

Kroso varžybų komandinėje įskaitoje vienvaldžiais lyderiais tapo Matematikos ir informatikos fakulteto studentai, antrieji liko Fizikos fakulteto studentai, trečiąją vietą iškovojo Teisės fakulteto studentai.

Asmeninėje įskaitoje merginų tarpe nugalėtoja tapo Rasa Batulevičiūtė (MF), antrąją vietą laimėjo Agnė Ganytė (TF), trečia finišavo Jurgita Sakalytė (MIF). Vaikinų tarpe nugalėjo P. Gliebus (MIF), antrąją vietą užėmė J. Gliebus (EF), trečią vietą užėmė Gediminas Pajėda (GMF).

Vaikinų 1600 m bėgimo prizininkai. SSC archyvo nuotr.

Iš viso varžybose dalyvavo 78 bėgikai iš įvairių fakultetų, gaila, kad nedalyvavo TVM, Chemijos ir Filologijos fakultetų komandos.

Varžybų dalyvius medaliais, diplomais bei asmeninėmis dovanėlėmis apdovanojo Ekonomikos fakulteto dekanas prof. J. Martinavičius.

Sveikiname visus su Rektoriaus Taurės varžybų pradžia, linkime sėkmingų startų visus metus!