2014 metų rugsėjo 20 d. Taline (Estijoje) vyko X-asis Europos Sąjungos sambo čempionatas, kuriame dalyvavo 14-os šalių sportininkai.  Mūsų šaliai ir Vilniaus universitetui atstovavo Eimantas Tukačiauskas (KF), Rokas Cvirka (KF), Rūta Aksionova (FsF absolventė).

Eimantas Tukačiauskas (viduryje). Asmeninio archyvo nuotr.

Suaugusiųjų moterų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 52 kg R. Aksionova tapo čempione. Suaugusiųjų vyrų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 68 kg E. Tukačiauskas taip pat užėmė pirmąją vietą.

Jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 70 kg R. Cvirka užėmė trečiąją vietą.

Sveikiname sambo imtynių atstovus, iškovojusius prizines vietas!