Viduryje treneris Rimantas Cijūnėlis, iš kraštų (iš kairės) – Kęstutis Daugėla ir Mindaugas Jaras. K. Daugėlos asmeninio archyvo nuotr.Birželio 28 d. Molėtuose vyko Lietuvos galiūnų čempionato trečio etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir du Matematikos ir informatikos fakulteto studentai. Pakankamai patyręs sportininkas Mindaugas Jaras ir nesenai pradėjęs kultivuoti šią sporto šaką perspektyvus atletas Kęstutis Daugėla.

Ypač sėkmingas šis etapas buvo Mindaugui. Jis vienoje iš septynių rungčių buvo pirmas ir vienoje - antras, bendrojoje įskaitoje liko penktas. Tai aukštas rezultatas žinant Lietuvos galiūnų pasiekimus pasaulinėje arenoje.

Kiek kukliau sekėsi Kęstučiui. Jis liko dešimtas, bet šis studentas dar tik savo kaip galiūno karjeros pradžioje.

Abiejų sportininkų laukia dar vienas čempionato etapas, tad palinkėkime Jiems sėkmės, nes vasara bus praleista įvairių Lietuvos miestų sporto arenose.