Gegužės 29-31 d. Klaipėdoje vyko įvairių amžiaus grupių Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato finalinis etapas. Malonu, kad po kelių metų pertraukos į šį stipriausių Lietuvos sportininkų forumą buvo pakviesti ir Vilniaus universiteto sunkiaatlečiai, kurie mėnesio pradžioje pagal pasiektus rezultatus zoninėse varžybose įgijo tokią teisę.

Geriausisiai sekėsi studentui Albert Ginevič (MIF), kuris startuodamas svorio kategorijoje iki 85 kg pasiekė gana solidžią 255 kg dvikovės sumą, ypač daug vilčių suteikė rovimo rungties 120 kg rezultatas, deja 142 kg svoris stūmimo rungtyje nepakluso. Tad šis jaunasis sportininkas buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Albert Ginevič. SSC archyvo nuotr.

Jaunimo grupėje iki 23 m. gana gerai sekėsi Ruslanui Sindikevičiui (GMF), kuris dvikovėje iškėlė 181 kg ir svorio kategorijoje iki 77 kg buvo apdovanotas bronzos medaliu.

Merginų grupėje iki 23 m. startavo Ingrida Markevičiūtė (MIF), dvikovėje surinkusi 85 kg sumą ir  užėmusi penktą vietą. Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 69 kg Vladimiras Poplavskij (MIF) su 201 kg suma taip pat užėmė penktą vietą.