Šeštadienį, gegužės 31 d., Vilniuje Credit 24 Arenoje prie Baltojo tilto vyko Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 26 vyrų ir moterų komandos.

Vilniaus universitetui atstovavo dvi merginų poros: pirmoji pora – Greta Gasparavičiūtė (UKI, II kursas) ir Beata Zaborovskaja (MF, III kursas); antroji pora – Marija Karaliūtė (UKI, II kursas) ir Gabrielė Užlytė (FilF, II kursas).

Vaikinų pogrupyje universitetą atstovavo trys poros: pirmoji – Motiejaus Mėlynio (GMF, IV kursas) ir Roko Kondroto (FF, absolventas) pora; antroji – Paulius Damulis (MIF, II kursas) ir Martynas Lopetaitis (GMF, I kursas); trečioji – Mantas Beniušis ir Aurimas Juršėnas.

Vilniaus universiteto paplūdimio tinklinio rinktinės nariai po įtemptų dienos varžybų. SSC archyvo nuotr.

Daugiau nuotraukų iš varžybų

Merginos šiose varžybose parodė charakterį. Grupės varžybose sutelkusios visas jėgas po atkaklios kovos jos parklupdė Lietuvos tinklinio rinktinės narių Ingos Vainilavičiūtės bei Mantės Lokytės porą (KTU). Gretos Gasparavičiūtės ir Beatos Zaborovskajos pora nukeliavo iki pat didžiojo finalo, tačiau pritrūko labai nedaug, kad studentės būtų tapusios čempionėmis. Merginos nusileido Vytenės Vitkauskaitės ir Žydrės Guobytės (LSU) porai. Mažajame finale taip pat buvo VU atstovių. Tai G. Užlytės ir M. Karaliūtės pora. Studentės laimėjo prieš pajėgias VGTU atstoves Margaritą Milkoto ir Adelę Sakalauskaitę.

Vaikinų pogrupyje kiek apmaudžiai patyrę pralaimėjimą prieš VGTU studentus, iškrito M. Beniušio ir A. Juršėno pora. P. Damulis ir M. Lopetaitis kovojo dėl trečios vietos su VGTU studentais, prieš kuriuos šiemet teko pripažinti priešininkų pranašumą, studentai liko 4 vietoje.

Aukštą lygį parodė M. Mėlynio ir R. Kondroto pora, šiemet už juos Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate geresnių nebuvo. Finalinėje kovoje studentai palaužė labai stiprią Lietuvos edukologijos universiteto studentų porą: Andžej Savostenok ir Andrių Gaidį.

Šių metų geriausieji:

Merginų pogrupis

I vieta – LSU

II vieta – VU

III vieta – VU

Vaikinų pogrupis

I vieta – VU

II vieta - LEU

III vieta – VGTU

Taip pat reikia pastebėti, kad Vilniaus universiteto komandos nebuvo pačios stipriausios sudėties. Šiose varžybose negalėjo dalyvauti pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklinio žaidėja Ieva Dumbauskaitė (KF, I kursas). Ji dalyvavo FIVB World Tour „Anapa Open“ paplūdimio tinklinio turnyre. Šiame turnyre Vilniaus universiteto studentės I. Dumbauskaitės pora nusileido tituluotoms Rusijos atstovėms ir užėmė 9 vietą.

Sveikiname Vilniaus universiteto studentus ir linkime, kad šis paplūdimio tinklinio sezonas būtų kuo geresnis.