Gegužės 29 d. Rektorius tradiciškai į Mažąją Aulą sukvietė visą universiteto sporto bendruomenę, fakultetų vadovus, Senato narius pasveikinti 2013/2014 m. m. tarpfakultetinių Rektoriaus Taurės varžybų nugalėtojų ir prizininkų.

Pagrindinė varžybų taurė atiteko Matematikos ir informatikos fakultetui. Antrosios bendrakomandinės vietos taurė įteikta Ekonomikos fakultetui, o trečioji vieta atiteko į pirmaujančių komandų gretas įžengusiam Fizikos fakultetui.

Matematikos ir informatikos fakulteto dekanas su studentais džiaugėsi iškovota bendrakomandine I-ąja vieta. V. Jadzgevičiaus nuotr.

Tarpfakultetinės varžybos Sveikatos ir sporto centre atgaivintos 2000-aisiais, šiemet vyko tryliktąjį kartą. Rektoriaus Taurės renginiuose dalyvauja visų fakultetų bei Tarptautinio verslo mokyklos studentų komandos. Studentai startuoja 11-oje sporto šakų varžybų: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto.

Kiekvienais metais šias varžybas kartu su Centru organizuoja skirtingi fakultetai. Šiemet varžybas organizuoti padėjo Medicinos fakultetas. Ačiū už pagalbą! Kitais mokslo metais – varžybos bus vykdomos kartu su Ekonomikos fakultetu.

Daugiau renginio nuotraukų facebook paskyroje

Visi varžybų rezultatai patalpinti mūsų tinklalapyje