Studentai pergale džiaugėsi kartu su treneriu Rimantu Kaminsku. vmks.lt nuotrauka copy

Šeštadienį, gegužės 24 d.,  finišavo Vilniaus miesto čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Vilniaus universiteto vyrų krepšinio komanda, finale po įtemtos kovos rezultatu 87:73 įveikusi ,, Oro navigacijos “ komandą.

Naudingiausiu turnyro žaidėju tapo TSPMI II kurso studentas Tautvydas Pipiras. Komandoje be jo dar rungtyniavo: Karolis Brusokas, Simonas Lekys, Dominykas Palšis, Tomas Melnikavičius, Gabrielius Ramonas (EF), Paulius Naraškevičius, Karolis Razukas, Eimantas Kaminskas, Domantas Pipiras (TF), Lukas Lingė, Kostas Jonuška (VU TVM), Dominykas Stankevičius (GMF), Laurynas Jacevičius (FilosF), Paulius Macijauskas (IF absolventas).

Per visą šių varžybų vykdymo istoriją VU krepšininkai antrą kartą tapo šių varžybų čempionais, du kartus yra iškovoję sidabrą.