stalo tenisas LT komandinis cempionatas 2014Gegužės 2-3 d. Kaune pasibaigė Lietuvos stalo teniso komandinis čempionatas. Džiugu, kad jau ketvirtus metus iš eilės mūsų stalo tenisininkės yra pajėgiausia komanda Lietuvoje. Sužaidusios keturiolika komandinių varžybų ir įveikusios visas savo varžoves, VU komandos merginos iškovojo I vietą ir pasipuošė aukso medaliais. Čempionėmis tapo Monika Tamulionytė (MF), Auksė Gecevičiūtė (TF), Agnė Gečiauskaitė (MF) ir Vitalija Venckutė.

Po ilgos pertraukos Lietuvos komandiniame čempionate žaidė ir mūsų vyrai. Pasibaigus permainingoms kovoms jie liko dešimti, tačiau išsaugojo galimybę ir kitais metais žaisti aukščiausioje lygoje.

Sveikiname merginas su puikia pergale, o vaikinams linkime didesnės sėkmės kitais metais!