Gegužės 3 d. Vilniaus Naujininkų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Lietuvos sunkiosios atletikos (Vilniaus zonos) visų amžiaus grupių varžybos, kuriose Vilniaus miesto rinktinės sudėtyje startavo septyni Vilniaus universiteto sunkiaatlečiai, viena jų Ingrida Markevičiūtė (MIF).

Nors apie šios sunkiaatletės aukštus pasiekimus dar kalbėti ankstoka, tai pirmosios tokio rango varžybos jos karjeroje, kuriose ji pasirodė iš tiesų gerai. Kiti studentai, labiau patyrę sunkiaatlečiai: Albert Ginevič (MIF), Vladimir Paplavskij (MIF), Simonas Drungilas (EF), Lukas Šverčiauskas (SSC), Ruslanas Sindikevičius (GMF) ir Lukas Kundrotas (MIF) - štangą rovė ir stūmė puikiai. Visi pasiekė gana aukštų rezultatų, pagerino asmeninius rekordus.

Alber Ginevič (pirmas iš dešinės). SSC archyvo nuotr.

Šios varžybos ypatingos tuo, kad nebuvo skaičiuojamos varžybose užimtos vietos, bet atsižvelgiama į pasiektą rezultatą ir susumavus keturių Lietuvos zonų pasiekimus po šešis geriausius sportininkus, iškėlusius didžiausius kilogramus kiekvienoje svorio kategorijoje, bus pakviesta dalyvauti Lietuvos sunkumų kilnojimo čempionato finale, kuris įvyks gegužės 31 d. Klaipėdoje.

Tikimės finale pamatyti ir mūsų universiteto sportininkus. Visų pirma, Albert Ginevič, kuris šiose varžybose pasirodė geriausiai. Tai talentingas, darbštus ir fanatiškai mylintis „geležinį žaidimą“ sportininkas. Yra galimybių ir kitiems, bet tai paaiškės artimiausiu laiku.