Balandžio 26 d. Vilniuje, Saulėtekio stadione, vyko Lietuvos universitetų kroso čempionatas, kuriame dalyvavo septynių aukštųjų mokyklų komandos.

Šiose varžybose Vilniaus universiteto merginų komanda tapo čempione, aplenkusi Lietuvos sporto universiteto ir Lietuvos Edukologijos universiteto komandas.

Rasa Batulevičiūtė. Nuotrauka R. Žilinskienės

Mūsų komandai atstovavusi Rasa Batulevičiūtė (MF) asmeninėje įskaitoje buvo pirma, o Agnė Ganytė (TF), užėmė III vietą. Iš viso komandoje startavo 15 merginų: Rasa Sakalytė (MIF), Jurgita Sakalytė (FF), Rūta Marija Trimonytė (GMF), Laura Kemeklytė (MF), Vera Djakova (MIF), Kristina Zajančkovska (KF), Jūratė Vaišnoraitė (EF), Agnė Butkutė (FF), Karolina Strakovska (GMF), Monika Valeišaitė (EF), Neringa Norkutė (GMF) ir kt.

Vaikinų grupėje komandinėje įskaitoje užimta III vieta.

Sveikiname universiteto komandą su puikia pergale ir linkime sėkmingų startų universiadoje bei SELL žaidynėse.