Vakar baigėsi 2013/2014 mokslo metų  Respublikos studentų tinklinio lyga. Vilniaus universiteto garbę gynė ir merginų, ir vaikinų komandos.

Merginos pusfinalyje žaidė prieš Lietuvos sporto universitetą ir rezultatu 3:1 patyrė pralaimėjimą. Mažajame finale merginos susitiko su Kauno technologijos universiteto komanda ir taip pat po sunkios kovos teko pripažinti KTU  komandos pranašumą rezultatu 3:2. Merginos čempionate liko 4-tos.

Vaikinų komandai sekėsi kur kas geriau. Pusfinalyje jie susitiko su Mykolo Romerio studentais ir nugalėjo juos rezultatu 3:0. Finale Vilniaus universiteto vaikinų komanda susitiko su Lietuvos edukologijos universitetu ir nusileido jam rezultatu 3:1. Vaikinai čempionate liko 2-oje vietoje.

VU tinklinio rinktinė - RSTL vicečempionė. SSC archyvo nuotr.

Merginų pogrupyje I vietą laimėjo LSU komanda, II vietą – VDU komanda, III vietą – KTU komanda.

Vaikinų pogrupyje I vietą laimėjo LEU komanda, II vietą – VU komanda, III vietą – VGTU komanda.

Sveikiname vaikinų ir merginų komandas su pasiektais rezultatais!