Ovidijus Tarutis. SSC archyvo nuotr.Balandžio 26 d. Pakruojyje vyko kasmetinis Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame individualiai startavo ir keli universiteto studentai.

Geriausiai sekėsi Teisės fakulteto ketvirtakursiui Ovidijui Taručiui. Jis su kitų komandų nariais estafetėje tapo Lietuvos čempionu.

Ekonomikos fakulteto antrakursis Dovydas Rokas taip pat siekė aukščiausių apdovanojimų, tačiau šį kartą jaunimo ir suaugusiųjų sportininkų grupėje iškovojo sidabro medalius, o Filologijos fakulteto ketvirtakursis Modestas Talačka pasipuošė dviem bronziniais apdovanojimais.

Matematikos ir informatikos fakulteto antrakursis Ignas Kurklietis iškovojo garbingą ketvirtąją vietą.