Vilniaus universiteto merginų tinklinio komanda vakar, balandžio 15 d.,  Kaune sužaidė atkrintamąsias rungtynes Respublikos studentų tinklinio lygoje ir nugalėjo Lietuvos Sveikatos mokslų universitetą rezultatu 3:0. Po šių varžybų paaiškėjo, jog Vilniaus universiteto studentės laimėjo šią atkrintamųjų varžybų seriją 2:0 ir keliauja į RSTL pusfinalį.

2013/2014 metų sezono VU merginų tinklinio rinktinė su treneriu A. Bučinsku. SSC archyvo nuotr.

VU komandą į pergalę vedė žaidėjos: Gabrielė Užlytė, Greta Gasparavičiūtė, Marija Karaliūtė, Agnė Marcišauskaitė, Lina Lapėnaitė, Beata Zaborovskaja, Viltė Vagonytė, Agnė Stašytė, Ieva Dumbauskaitė.

Linkime sėkmės tolimesnėse kovose!