Kovo 29 – 30 d. Kaune vyko Lietuvos sambo čempionatas, kuriame dalyvavo per 160 sportininkų iš įvairių šalies sporto klubų, Lietuvos aukštųjų mokyklų bei kitų sporto organizacijų. Pagal varžybų programą varžybos buvo vykdomos trijose grupėse. Pirmąją varžybų dieną (šeštadienį) jėgas išbandė sportinio sambo stipruoliai, o antrąją (sekmadienį) - ant imtynių kilimo galynėjosi kovinio sambo sportininkai ir meistrai-senjorai – sambo sporto veteranai.

Lietuvos sambo čempionato dalyviai, čempionai ir prizininkai. I-je eilėje iš kairės: čempionas E. Tukačiauskas, J. Sadauskaitė, prizininkė A. Zaronaitė, prizininkas A. Kontrimas, daugkartinės įvairių varžybų prizininkės A. Kisieliūtė, B. Chandžan, D. Kurlovič; II-je eilėje iš kairės: vicečempionė K. Miciukevičiūtė, G. Cibas, Ž. Džiugys, treneris doc. R. Naužemys, vicečempionė E. Kungytė, I. Sirtautas, Evaldas Šerkšnas. Nuotr. Justės Sadauskaitės

Pirmąją varžybų dieną sportinio sambo grupėje aktyviai dalyvavo ir gausus VU sportininkų būrys. Studentai atskirose svorio kategorijose iškovojo net šešis įvairios prabos medalius: du aukso, du sidabro ir du bronzos:

Aukso medalius iškovojo:

- 52 kg Rūta Aksionova (FsF),

- 68 kg Eimantas Tukačiauskas (KF).

Sidabro medalius iškovojo:

- 78 kg Eglė Kungytė (EF),

+ 78 kg Kotryna Marija Miciukevičiūtė (MF).

Bronzos medalius iškovojo:

- 52 kg Aistė Baronaitė (MF),

- 52 kg Andrius Kontrimas (MF).

Penktąsias vietas pelnė Aura Kisieliūtė (CHF), Diana Kurlovič (FsF), Božena Chandžan (FsF), Justė Sadauskaitė (FLF), Donatas Jasas (CHF), Žygimantas Džiaugys (EF), Gantas Cibas (EF).

Gražiai kovojo ir pirmą kartą tokio aukšto rango varžybose dalyvavę bei septintąsias vietas pelnę: Evaldas Šerkšnas (EF), Indrius Sirtautas (EF), Mindaugas Raškevičius (MF).

Antrąją varžybų dieną senjorų-meistrų varžybose nugalėtoju tapo ir aukso medaliu pasidabino VU SSC doc. dr. Remigijus Naužemys.