Kovo 15 dieną Kauno futbolo akademijoje vyko Lietuvos studentų lygos žiemos čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo 8 universitetų komandos. VU futbolininkai esant itin nepalankioms oro sąlygoms sugebėjo laimėti 5 rungtynes ir tik 2 pralaimėjo. Universiteto rinktinė, surinkusi 15 taškų ir 2 taškais aplenkusi Lietuvos edukologijos universiteto komandą (13 taškų) iškovojo pirmąją vietą. Trečiąją vietą užėmė Klaipėdos universiteto futbolo komanda.

LSFL čempionato nugalėtojai - VU futbolininkai su treneriais R. Turskiu ir E. Malkevičiumi. SSC archyvo nuotr.

VU futbolininkai pirmą kartą tapo šio turnyro nugalėtojais. Sveikiname su gražia pergale!