Kovo 15 d. į Lietuvos studentų sunkiosios atletikos čempionatą iš įvairių Lietuvos universitetų suvažiavo gausus šios sporto šakos mylėtojų. Kaip visada buvo stipri Klaipėdos universiteto komanda, nes jos pagrindą sudaro stipriausi Lietuvoje sunkumų kilnotojai, kurie šiose varžybose ir nugalėjo. Dėl antros ir trečios vietų rungėsi Vilniaus universiteto ir Lietuvos sporto universiteto komandų nariai.

VU sunkumų kilnojimo komanda. SSC archyvo nuotr.

Fortūna šypsojosi mūsų universiteto stipruoliams, iškovojusiems komandinę antrą vietą. Treti liko LSU sportininkai.

Apdovanojimus individualioje  įskaitoje pelnė: Daumantas Stulgis (MIF) ir Albert Ginevič (MIF); abu studentai pasipuošė sidabro medaliais. Trečios vietos bronzinį apdovanojimą pelnė Lukas Šverčiauskas (SSC).