Kovo 16 d. (sekmadienį) žymaus sportininko, trenerio Algirdo Žulono imtynių  klube „Pelėda“ vyko Vilniaus miesto jaunimo iki 23 metų dziudo čempionatas. Varžybose neblogai pasirodė ir Vilniaus universiteto jaunieji dziudo sporto mėgėjai.

(Iš kairės į dešinę) Gantas Cibas, Aura Kisieliūtė, Aleksiejus Ovčinikovas ir Eimantas Tukačiauskas. M. Voškovičiaus nuotr.

Įvairiose svorio kategorijose nugalėtojais ir prizininkais tapo šie sportininkai:

iki 66 kg - čempionu tapo Eimantas Tukačiauskas (KF);

iki 48 kg  - II vietą iškovojo Aura Kisieliūtė (ChF);

virš 100 kg - III vietą laimėjo Cibas Gantas (EF).

Penktąja vieta tenkinosi pirmą kartą oficialiose imtynių varžybose jėgas išmėginęs iki 73 kg svorio kategorijos varžęsis Aleksėjus Ovčinikovas (CHF).