Sporto mokykloje „Tauras“ šį savaitgalį (kovo 15-16 d.) pasibaigė Vilniaus miesto tinklinio čempionatas, jame dalyvavo iš viso 10 moterų komandų ir 31 vyrų komanda. Į finalinį etapą pateko po 4 stipriausias moterų ir A,B,C lygų vyrų komandas. Tiek moterų pogrupyje, tiek vyrų pogrupyje Vilniaus universitetas turėjo savo atstovus.

Moterų pogrupyje (A lyga) I vietą užėmė merginų komanda. Šiais metais tinklininkės parodė charakterį, kad gali kovoti iki galo, nors pusfinalį žaidė ir nestipriausios sudėties. Jame studentės nugalėjo „SM Tauras“  komandą rezultatu 3:1. Finale merginos kovojo su daugkartine varžybų čempione bei prizininke „Laimos“ ekipa ir laimėjo rezultatu 3:1. Naudingiausia čempionato žaidėja merginų komandoje buvo pripažinta Beata Zaborovskaja (Medicinos f.).

VU merginų tinklinio rinktinė finale nugalėjusi daugkartinę varžybų čempionę ir prizininkę džiaugėsi nauju Vilniaus miesto čempionato nugalėtojos titulu. SSC archyvo nuotr.

Vyrų pogrupyje (A lyga) Vilniaus universiteto studentai taip pat įrodė, kad yra visa galva aukščiau už priešininkų komandą, jiems atiteko III vieta. Pusfinalyje studentai nusileido „Kelmės Kražantės“ komandai rezultatu 3:2. O mažajame finale studentai kovojo su „Buivydžių“ komanda ir ją įveikė rezultatu 3:0. Naudingiausiu čempionato žaidėju vyrų komandoje tapo Rokas Kondrotas (VU Fizikos inst.).

VU tinklinio rinktinės Vilniaus miesto čempionate pateko tarp geriausiųjų komandų. Merginos iškovojo I vietą, vaikinai – III vietą. SSC archyvo nuotr.

Džiaugiamės studentų pasiektomis pergalėmis Vilniaus miesto čempionate ir linkime sėkmės besitęsiančiose Respublikos studentų lygos varžybose!