Baigėsi tris dienas (vasario 28 – kovo 2 d.) Kaune vykęs Lietuvos stalo teniso asmeninis čempionatas. Prie žaliųjų stalų vyko daug įdomių, intriguojančių ir sunkių kovų, bet pergales šventė tik patys atkakliausi ir stipriausi. Žinoma, maloniausia, kad tarp pačių pajėgiausių stalo tenisininkų yra mūsų universiteto studentai.

Ieva Venslavičiūtė nepralaimėjusi nei vieno susitikimo po metų pertraukos tapo Lietuvos čempione. M. Tamulionytės nuotr.

Nepralaimėjusi nei vieno susitikimo po metų pertraukos Lietuvos čempione tapo Ieva Venslavičiūtė (EF).

Abejuose pusfinaliuose kovojo net trys mūsų merginos. Tarpusavyje susitiko Ieva ir Auksė Gecevičiūtė (TF), kitame – Aistė Macaitė (TF) su praėjusių metų čempione Egle Stuckyte. Nedaug trūko, kad finale žaistų mūsiškės, bet pergalę šventė čempionė. Tad, finale Ieva susitiko su E. Stuckyte.

Po įtemptos, permainingos ir nervingos septynių setų kovos pergalę (1:3) šventė Ieva ir po metų pertraukos susigrąžino čempionės titulą. Bronzos medaliais džiaugėsi ir pasipuošė A. Macaitė ir A. Gecevičiūtė. Tad ant garbingos pakylos stovėjo net trys Vilniaus universiteto studentės.

Nelikome be medalių ir dvejetų varžybose. Antrą vietą laimėjo ir sidabro medaliais pasipuošė I. Venslavičiūtė su A. Gecevičiūte, o A. Macaitė pelnė bronzos medalį (ji poroje žaidė su E. Stuckyte).

Sveikiname ir labai džiaugiamės šiais laimėjimais!

Stalo teniso varžybų sezonas dar tik įpusėjo. Merginos sieks apginti čempionių vardą ir Lietuvos komandiniame stalo teniso čempionate, kurio čempione VU komanda yra jau trejus paskutinius metus.