Kovo mėnesį prasidėjo Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato antrasis ratas. Kaip ir paskutinius trejus metus puikiai žaidžia ir skina vien pergales universiteto merginų komanda: Ieva Venslavičiūtė (EF), Auksė Gecevičiūtė (TF), Monika Tamulionytė (MF), Agnė Gečiauskaitė (MF), Aistė Macaitė (TF).

Nugalėjusios visas septynias varžovių komandas, merginos įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Antrame rate vėl susitiks su tomis pačiomis varžovėmis, o nugalėtojos paaiškės gegužės mėnesį Kaune.

Lietuvos komandinio čempionato antrąjį ratą VU stalo tenisininkės pradėjo būdamos pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. M. Tamulionytės nuotr.

Taip pat galima pasidžiaugti, kad po daugiau nei 20 metų pertraukos komandiniame čempionate dalyvauja ir Vilniaus universiteto vaikinų komanda: Tadas Petkevičius (FF), Edgaras Simonaitis (EF), Rimvydas Martinka (MIF), Justinas Kukulskis (TF), Dovydas Skaburskas (FilF).

Šiais metais vyrų komandiniame čempionate I – VIII lygose dalyvauja virš 200 komandų, tuo tarpu mūsų vaikinai žaidžia aukščiausioje lygoje kartu su kitomis 11 komandų. Pasibaigus pirmajam ratui vaikinai užima 7 vietą - tai aukštas ir geras rezultatas.

Tikimės gerų startų ir antrajame rate, kuris tęsis iki gegužės mėnesio vidurio, o pilna komandų rikiuotė ir nugalėtojai paaiškės Kaune, gegužės 16 d.