Pirmąjį šių metų kalendorinį pavasario sekmadienį (kovo 2 d.) Vilniaus m. Patrulinės tarnybos sporto komplekso patalpose vyko Vilniaus miesto sambo čempionatas, kuriame dalyvavo virš 100 sportininkų iš įvairių sostinės sporto klubų, organizacijų, kolegijų bei aukštųjų mokyklų. Jame aktyviai dalyvavo ir nemažai Vilniaus universiteto kovos menų sportininkų – 23 šios sporto šakos mėgėjai: 9 merginos ir 14 vaikinų. Įnirtingose dvikovose pelnyta net 15 įvairios prabos medalių: 7 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos.

Nuotraukoje iš kairės: (1 eilė) D. Petkus, D. Nenartavičius; (2 eilė) V. Vilčinska, B. Chandžan, V. Švelnytė, A. Kisieliūtė, J. Sadauskaitė, A. Sparagonaitė, A. Kontrimas; (3 eilė) D. Jasas, E. Tukačiauskas, R. Aksionova, I. Sirtautas, D. Kurlovič, R. Kazakevičius; (4 eilė) K. M. Miciukevičiūtė, G. Cibas, M. Raškevičius, A. Karalius; (5 eilė) treneris N. Naužemys, E. Šerkšnas. Justės Sadauskaitės asmeninio archyvo nuotr.

Merginų grupėje atskirose svorio kategorijose nugalėtojomis tapo ir aukso medaliais pasidabino šios sportininkės: Aura Kisieliūtė (ChF), Rūta Aksionova (FsF), Diana Kurlovič (FsF), Božena Chandžan (FsF) ir Justė Sadauskaitė (FilF).

Antrąsias vietas ir sidabro medalius iškovojo: Aurelija Sapragonaitė (ChF), Veronika Vilčinska (GMF) ir Kotryna Marija Miciukevičiūtė (MF), o bronzos medalio savininke tapo Viktorija Švelnytė (KF).

Vaikinų grupėje atskirose svorio kategorijose nugalėtojais tapo ir aukso medalius iškovojo: Eimantas Tukačiauskas (KF) ir Donatas Jasas (ChF).

Antras vietas iškovojo: Andrius Kontrimas (MF) ir Žygimantas Džiaugys (EF), o trečios vietos apdovanojimus pelnė Povilas Petkus (TSPMI) ir Deivydas Nenartavičius (TVM).

Nors ne visiems mūsų universiteto sambo imtynių mėgėjams šypsojosi pavasarinė fortūna ir lijo medalių lietumi, bet visi jie kovojo garbingai, laimėjo vieną arba kelias dvikovas ir užėmė 5-ąsias bei 7-as vietas. Sveikiname! Jūs šaunuoliai!

Prizines vietas iškovoję sportininkai įgijo teisę dalyvauti kovo 29-30 dienomis vyksiančiame Lietuvos sambo čempionate Kaune.