Į aukštį šoka Airinė Palšytė. Nuotraukos šaltinis: olympics.si.com

Vasario 21-22 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame startavo devyni pajėgiausi Vilniaus universiteto sportininkai.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi Lietuvos čempionais tapusiems: Airinei Palšytei (KF), Mantui Rainiui (MIF), Laurai Gedminaitei ir Rasai Batulevičiūtei (MF).

A. Palšytė šuolio į aukštį rungtyje pasiekė Lietuvos rekordą ir peršoko kartelę, pakeltą į 1 m 97 cm aukštį.

M. Rainys nepralenkiamas buvo 400 m bėgimo rungtyje (49.74).

L. Gedminaitė nugalėtoja tapo rutulio stūmimo rungtyje, pasiekusi ir savo asmeninį rekordą – 15 m 50 cm.

R. Batulevičiūtė laimėjo 800 m distanciją (2:11.18) ir 1500 m bėgime (4:32.25) iškovojo sidabro medalį.

Asmeninį rekordą 60 m bėgime pasiekė Giedrius Rupeika (EF), įveikęs nuotolį per 7.07 s ir B finale užėmęs trečią vietą.