Vasario 8 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos universitetų lengvosios atletikos varžybos, kuriose puikiai startavo mūsų lengvaatlečiai. Lietuvos studentų čempionais tapo Laura Gedminaitė (MF) rutulio stūmime, Agnė Butkutė (FF) trišuolio rungtyje, Karolina Strakovska (GMF) ir Mantas Rainys (MIF) 200 m bėgime, Sofija Korf (KF) šuolyje į tolį.

Lengvaatlečiai džiaugėsi estafetės rungtyje iškovotais aukso medaliais. R. Žilinskienės nuotr.

Didelę staigmeną studentai pateikė estafetės 4x200 m rungtyje, kur universiteto ir vaikinų, ir merginų komandos tapo čempionėmis. Vaikinų  komandoje startavo: M. Rainys, Kasparas Šaikus (EF), Alvydas Misius (MIF), Giedrius Rupeika (EF). Merginų komandoje bėgo: S. Korf, K. Strakovska, Agnė Butkutė (FF) ir Jūratė Vaišnoraitė (EF).

II-ąją prizinę vietą 800 m bėgime vyrams iškovojo K. Šaikus ir Rasa Batulevičiūtė (MF), III vietą -  400 m bėgime Agnė Ganytė (TF) ir 200 m bėgime J. Vaišnoraitė.

Komandinėje įskaitoje likome trečioje vietoje, į priekį praleidę LSU ir MRU komandas.

Džiaugiamės puikiais VU studentų startais ir linkime sėkmės vasaros universiadoje.