Vasario  8 d. Guostagalyje (Pakruojo raj.) įvyko antras Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas ilgo ciklo rungtyje, kuriame dalyvavo ir keturi Vilniaus universiteto studentai. Visi jie pasirodė puikiai. Geriausiai sekėsi Ekonomikos fakulteto 3 k. studentui Dovydui Rokui. Jis svorio kategorijoje iki  68 kg. tapo Lietuvos čempionu.

Dovydas Rokas (ant nugalėtojų pakylos) Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionate užėmė I vietą. SSC archyvo nuotr.

Kiti studentai: OvidijusTarutis  (Teisės f.), Modestas Talačka (Filologijos f.) ir Ignas Kurklietis (Matematikos ir informatikos f.) - pasipuošė šio čempionato bronzos medaliais.