2013/2014 metų sezono respublikos studentų tinklinio lygos (RSTL) čempionatas įpusėjo. Šiemet universiteto garbę gina ne tik vaikinų tinklinio rinktinė, bet ir praėjusiame sezone susibūrusi merginų tinklinio komanda. Studenčių startas Lygoje buvo išties sėkmingas – pirmasis ratas sužaistas be pralaimėjimų.
Pirmosiose rato rungtynėse universiteto merginos nugalėjo pajėgias MRU tinklininkes. Antrosiose rungtynėse šiek tiek praretėjusiomis gretomis studentės nepaliko vilčių ir LEU komandai. Prieš gražiausias metų šventes vyko, galima sakyti, svarbiausias mūšis, tarp VU ir VGTU komandų. Mūsų merginoms teko stipriai pakovoti, kad išplėštų pergalę ir iš šio universiteto.

Studenčių startas Lygoje buvo išties sėkmingas – pirmasis ratas sužaistas be pralaimėjimų. Komandos archyvo nuotr.

Pasibaigus pirmajam ratui, merginos turėjo mėnesio pertrauką, kad komandos ir pailsėtų, ir įgautų gerą fizinę formą, kuri bus kaip niekad svarbi antrajame čempionato rate, prasidėsiančiame jau nuo vasario mėnesio. Universiteto tinklininkės turės įdėti daug darbo, kad pavyktų apginti tai, ką pasiekė pirmajame varžybų etape.

RSTL čempionate merginų pogrupyje dalyvauja devynios komandos: VU, LSU, KU, KTU, MRU, VGTU, LEU, VDU, LSMU. Čempionatas vykdomas mišria sistema: Kauno ir Vilniaus zonose, kur varžybos vyksta dviem ratais.

VU merginų tinklinio komanda po ilgos pertraukos vėl susikūrė 2012/2013 mokslo metų pradžioje. Savo pasirodymą pradėjo Vilniaus miesto čempionate, kuriame iškovojo III-ąją vietą. Šiemet studentės VU atstovauja dvejose lygose: Vilniaus miesto ir Respublikos studentų. Komandą treniruoja Algirdas Bučinskas, kapitonė Lina Lapėnaitė (Komunikacijos f.). Šiame sezone rezultatyviausiai žaidžia ir gerą fizinę formą taip pat rodo Beata Zaborovskaja (Medicinos f.) ir Gabrielė Užlytė ( Filologijos f.).