Sausio 11 d. Panevėžyje vyko tarptautinės varžybos „Sprinto diena“. Varžybose puikiai sudalyvavo universiteto lengvaatlečiai Mantas Rainys (MIF) dvikovės 60 m + 300 m rungtyje užėmė II-ąją vietą bei pasiekė asmeninį rekordą 300 m distancijoje - 34,98 s. Jis tik 0,02 s atsiliko nuo Lietuvos rekordininko Ryčio Sakalausko.

Trečias iš dešinės - Kasparas Šaikus. SSC archyvo nuotr.

Agnė Butkutė (FF) tapo čempione dvikovės - 60 m + 200 m - rungtyje ir pasiekė asmeninį rekordą 200 m rungtyje žiemą - 26,32 s. Jūratė Vaišnoraitė (EF) 60 m + 300 m dvikovėje užėmė III vietą, Viktorija Vernickaitė (TF) taip pat liko trečia 60 m+200 m rungtyje, kur pasiekė asmeninį rezultatą.

Pirmoji bėga Jūratė Vaišnoraitė. SSC archyvo nuotr.

Kasparas Šaikus (EF) ir Laura Kemeklytė (MF) pasiekė geriausius savo rezultatus 300 m bėgime.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus!