Lapkričio 9 d. vyko atviros Vilniaus m. Lengvosios atletikos federacijos Taurės varžybos, kuriose pasiekti puikūs Vilniaus universiteto studentų rezultatai.

Alvydas Misius (MIF) laimėjo 60 m bėgimą, pasiekęs asmeninį rekordą - 8,78 s, ir III vietą užėmė šuolio į aukštį rungtyje (1 m 95 cm). Nugalėtojomis tapo: Laura Gedminaitė (MF) rutulio stūmimo, Agne Butkutė (FF) trišuolio, Karolina Strakovska (GMF) 300 m bėgimo rungtyje.

Sofija Korf (KF) buvo antra šuolio į tolį rungtyje, Mantas Rainys (MIF) iškovojo III vietą 60 m bėgime, įveikęs distanciją per 7.00 s. Taip pat trečiąsias vietas iškovojo: Agnė Ganytė (TF) 300 m bėgimo rungtyje, Jūratė Vaišnoraitė (EF) 600 m bėgime, Kasparas Šaikus (EF absolventas) 600 m rungtyje, pasiekęs asmeninį rekordą 1 min 24,86 s. Dauguma startavusių Vilniaus universiteto sportininkų pagerino savo asmeninius rekordus.

Puikiai 1000 m rungtyje startavo Andrius Bondorovas (TF), nubėgęs per 2 min 4843 s, o Mindaugas Jasinskas (MF) 100 m įveikė per 2 min 49,26 s.

Šuolio į tolį rungtyje Andrej Ikonikov (MIF) užėmė II vietą, nušokęs į tolį 6 m 32 cm.