Gruodžio 18 d. Kaune vyko Atviros aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos varžybos Z. Šveikausko Taurei laimėti. Dalyvavimas šiose varžybose - pirmasis mūsų lengvaatlečių sezono startas. Vilniaus universiteto komandos sportininkų pasiekimai:

Rutulio stūmimo rungtyje čempione tapo Laura Gedminaitė (MF).

Antrąsias vietas užėmė Mantas Rainys (MIF) 60 m bėgime, distanciją nubėgęs per 7.05 s, Karolina Strakovska (GMF) ir Jurgita Sakalytė (FF) 300 m bėgimo rungtyje.

Trečiąją vietą 300 m bėgime iškovojo Agnė Ganytė (TF).

Bėga Karolina Strakovska   Trys iš keturių estafetės dalyvių. SSC archyvo nuotr.

Estafetiniame bėgime 800 m + 600 m + 400 m + 200 m Vilniaus universiteto merginų komanda užėmė II-ąją vietą. Komandoje startavo Lina Batulevičiūtė (MF), Rūta Marija Trimonytė (GMF), A. Ganytė ir K. Strakovska.

Vyrų komanda estafetės rungtyje liko 4-oje vietoje, tik 0,1 s nusileidusi VGTU bėgikams.

Džiaugiamės puikia mūsų sportininkų sezono pradžia!