Sidebar

Jau tapo tradicija, kad baigiantis kalendoriniams metams organizuojamas Vilniaus miesto sunkiosios atletikos čempionatas. Šį kartą varžybos vyko gruodžio 14 d. naujoje Vilniaus miesto sunkiosios atletikos salėje, kur susirinko gausus šios sporto šakos atstovų būrys, netrūko ir žiūrovų.

Kaip ir kasmet Vilniaus universitetui atstovavo geriausi sunkiaatlečiai, jų šiose varžybose ir buvo daugiausia, o svarbiausia, kad visi kėlė sunkius svorius ir pasiekė puikių rezultatų.

Sunkiosios atletikos rinktinė. SSC archyvo nuotr.

Svorio kategorijoje iki 69 kg Vilniaus miesto čempionu tapo Vladimir Paplavskij (MIF), o Daumantas Stulgys (MIF) apdovanotas sidabro medaliu. Svorio kategorijoje iki 77 kg nenugalimas buvo Simonas Drungilas (MIF), tuo tarpu Lukas Šverčiauskas (SSC) šį kartą tenkinosi bronziniu apdovanojimu. Šioje kategorijoje jaunimo grupėje čempionu tapo Ruslanas Sindikevičius (GMF). Svorio kategorijoje iki 85 kg nenugalimas buvo studentas Albert Ginevič (MIF). Jis laimėjo visose amžiaus grupėse; reiktų paminėti, kad Albertas gavo prizą už aukščiausią pasiekimą jaunimo grupėje, tai perspektyvus sportininkas ir atkakliai siekia dar aukštesnių rezultatų. Taip pat šios svorio kategorijos iki 85 kg grupėje bronzą iškovojo ir Povilas Pigaga (FilF). Neliko be apdovanojimo ir Rokas Jankūnas (MIF), tapęs čempionu jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 94 kg.

Labai įdomi kova vyko sunkiausių vyrų kategorijoje (virš 105 kg): čia puikiai pasirodė Kęstutis Daugėla (MIF), studentas dalyvaudamas pirmą kartą šios sporto šakos varžybose laimėjo II vietą. Už aukštus rezultatus šiose varžybose prizus atsiėmė S. Drungilas suaugusiųjų grupėje ir jaunimo grupėje -  R. Sindikevičius.

Mieli studentai, ne tik sunkiaatlečiai, bet ir svarsčių kilnotojai, jėgos trikovės mėgėjai - visi kurie mėgsta šį „geležinį žaidimą“ iš visos širdies linkime sėkmės visur ir visada, siekite aukštumų ne tik sporte, bet ir moksle, kitose gyvenimo srityse.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos