Gruodžio 9 d. Lietuvos studentų sporto asociacija į Kauno rotušę sukvietė visą šalies studentų sporto bendruomenę kasmetiniam renginiui – geriausiųjų Lietuvos studentų-sportininkų pagerbimui. Renginyje apdovanoti ir 27-osios Pasaulio vasaros universiados dalyviai. Sportininkus apdovanojo švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.

2013 metų Lietuvos universitetų geriausiųjų sportininkų dešimtuko nugalėtojos – Milda Valčiukaitė, Donata Vištartaitė ir treneris Algirdas Kazimieras Arelis. Aido Jarušaičio nuotr.

Daug dėmesio renginyje sulaukė irkluotoja, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto antrakursė Milda Valčiukaitė. Studentė kartu su dvivietės valties įgulos drauge Donata Vištartaite buvo apdovanota kaip geriausia 2013 metų Lietuvos studentė sportininkė. Abi merginos taip pat pagerbtos ir už aukso medalius, iškovotus vasarą Kazanėje vykusioje Pasaulio vasaros universiadoje. M. Valčiukaitė be Universiados aukso yra ir absoliuti Europos bei Lietuvos irklavimo čempionatų nugalėtoja.

Lietuvos studentų sporto asociacija geriausių studentų sportininkų dešimtuką renka nuo 1994 m., o VU studentė geriausia sportininke tarp šalies studentų tapo pirmą kartą.