Pajėgiausios Vilniaus universiteto krepšininkės mokosi Medicinos fakultete (MF). Tai paaiškėjo, kai lapkričio 29 dieną Rektoriaus Taurės merginų krepšinio finale MF atstovės nugalėjo Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) studentes. Bronziniais medaliais pasipuošė Ekonomikos fakulteto (EF) merginos.

Medicinos fakulteto krepšininkės iškovojo pagrindinį varžybų prizą – Rektoriaus Taurę. V. Naujiko nuotr.

Daugiau varžybų nuotraukų Sveikatos ir sporto centro facebook paskyroje

Finalinės tarpfakultetinės merginų varžybos prasidėjo kova dėl trečios vietos. Krepšinio aikštelėje susitiko Komunikacijos ir Ekonomikos fakultetų studentės. Žiūrovai šiose rungtynėse intrigos nepamatė. Trečią vietą užtikrintai laimėjo EF merginos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Raimonda Klikūnaitė, pelniusi 25 taškus, 18 taškų pridėjo Asta Pranskevičiūtė. KF komandai 10 taškų pelnė Žiedūnė Juškytė.  Milda Noreikaitė į varžovių krepšį įmetė 9 taškus (3 tritaškiai).

Rungtynės dėl pirmos vietos buvo įnirtingesnės. MF rezultatu 78:63 nugalėjo MIF krepšininkes. MF merginos jau pirmajame kėlinyje parodė pranašumą (26:13), po dviejų kėlinių įgijo 19 taškų pranašumą (47:28). Antroje rungtynių pusėje MIF studentės pagerino savo žaidimą. Nors trečią kėlinį pralaimėjo 4 taškais, tačiau laimėjo paskutinįjį (15:23) ir sušvelnino atotrūkį nuo varžovių iki 15 taškų.

Rezultatyviausia MF komandoje, pelniusi 26 taškus, buvo Justina Chaleckaitė. 19  taškų pridėjo Aistė Daunytė. Daugiausiai taškų MIF komandai ir daugiausiai finale pelnė Miglė Kurpytė. Ji į nugalėtojų krepšį įmetė 32 taškus (4 tritaškiai). Evelina Juzėnaitė pelnė 17 taškų.

Šiemet merginų krepšinio turnyre dėl Rektoriaus Taurės dalyvavo 7 komandos. Nedaug iki patekimo į finalą trūko Fizikos fakulteto studentėms. Jos turnyre liko penktos. Istorijos fakulteto merginos liko pakopa žemiau. Tarptautinio verslo mokyklos atstovės šiemet pergalių neiškovojo.