Lapkričio 23-24 dienomis Sveikatos ir sporto centras organizavo Lietuvos studentų šachmatų čempionatą. Į varžybas susirinko šešių aukštųjų mokyklų komandos, nusiteikusios siekti stipriausios komandos pozicijos.

Šiose varžybose Vilniaus universiteto komanda, Mykolo Romerio universitetui užleidusi pernai pelnytą nugalėtojos poziciją, užėmė II-ąją vietą. Bronzos komandinį apdovanojimą pelnė Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

Šiemet universiteto šachmatininkams atiteko Lietuvos studentų sidabras. SSC archyvo nuotr.

Daugiau varžybų nuotraukų SSC facebook paskyroje

VU komandoje žaidė Emilis Pileckis (FF), Andrius Rimeikis (MIF), Matas Narmontas (ChF), Dominyka Batkovskytė (ChF) ir Tomas Jankūnas (MIF).

Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi D. Batkovskytei, tapusiai čempione, ir Andriui Rimeikiui (MIF), iškovojusiam III vietą.