Vilniaus universiteto moterų trejetą varžybose „Klaipėda Open 2013“ lydėjo sėkmė. SSC archyvo nuotr.Šį savaitgalį (lapkričio 22-24 dienomis) visi aerobinės gimnastikos gerbėjai, treneriai ir, svarbiausia, sportininkai  iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Švedijos,Vokietijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos ir, žinoma, Lietuvos sugužėjo į Klaipėdos sporto maniežą. Čia vyko kasmetinės tarptautinės aerobinės gimnastikos varžybos „Klaipėda Open 2013“.

Renginyje dalyvavo ir VU aerobinės gimnastikos rinktinė (Ignė Vinciūnaitė, Aistė Jakniūnaitė, Laura Pilvinytė, Greta Bružytė, Anita Zezyulcik, Simona Pociūtė, Edvinas Navakauskas), treniruojama Teresės Gritėnienės.

Verdant karštai kovai tarp dalyvių, rinktinės moterų trejetą (I. Vinciūnaitė, A. Jakniūnaitė ir L. Pilvinytė) lydėjo sėkmė. Pusfinalyje pasirodžiusios merginos išplėšė priešininkėms iš rankų kelialapius į finalą, kuriame susigrūmė su stipriausiais varžovais iš Baltarusijos, taip pat klaipėdietėmis ir  Vilniaus gimnastikos mokyklos sportininkėmis.

Universiteto merginų trejetas, surinkęs  14,993  taškus, pasipuošė bronzos medaliais.

Po varžybų kalbinta rinktinės trenerė T. Gritėnienė  teigė besididžiuojanti savo rinktine ir jos rezultatais, taip pat žadėjo dar stipriau ir intensyviau treniruoti komandą ir Universitetui padovanoti dar ne vieną dešimtį medalių.