Lapkričio 23 d. dieną Kaune vykusiame Lietuvos aukštųjų mokyklų kulkinio šaudymo čempionate Vilniaus universiteto komanda aštuntą kartą tapo šių varžybų laimėtoja. Vilniaus universitetas, surinkęs 59 taškus, atsiplėšė nuo Mykolo Romerio universiteto 3 taškais. Trečiąją vietą  užėmė Vilniaus Gedimino technikos Universitetas, surinkęs 54 taškus.

VU kulkinio šaudymo rinktinė komandinėje įskaitoje jau aštuntą kartą tapo Lietuvos studentų čempione. SSC archyvo nuotr.

VU komandą sudarė ir  prizininkais savo grupėse tapo:

Karolis Girulis (Fizikos f., absolventas) - šautuvo rungtis,  1 vieta;

Jekaterina Ždanova (Ekonomikos f.)  - pistoleto rungtis, 1 vieta;

Justina Ramanauskaitė (Kauno humanitarinis f.) – pistoleto rungtis, 2 vieta;

Taip pat Vilniaus universitetą atstovavo Ligita Zaksaitė (Teisės f.), Arvydas Steniulis (Ekonomikos f.) ir Miglė Jakštaitė (Chemijos f.).