Kaip ir kiekvienais metais sulaukėme Vilniaus universiteto tarpfakultetinių Rektoriaus Taurės plaukimo varžybų, vykusių Lazdynų laisvalaikio centre.

Čia susirinko visi, panorėję išbandyti jėgas plaukimo baseine ir išsiaiškinti, kurie šiais metais taps čempionais ir  medalininkais.

Estafetės rungtyje geriausiai sekėsi Ekonomikos fakulteto studentų ketveriukei. SSC archyvo nuotr.

50 metrų laisvu stiliumi tarp merginų nugalėtoja tapo Batulevičiūtė Lina (MF), atstumą įveikusi per 0.30,62 s. Antroji liko Radzevičiūtė Vitalija (EF), trečioji Sakavičiūtė Gerda (GMF). Tarp vaikinų pirmas buvo Klimavičius Augustas (GMF), 50 metrų nuplaukęs per 0.25,46 s. Antrą vietą užėmė Vildžiūnas Lukas (FsF), trečias liko MIF studentas Eligijus Bujokas.

50 metrų peteliške moterų rungtyje pirmoji finišą pasiekė Filologijos fakulteto studentė Augustė Gitaitytė (0.34,22 s.). Antra liko Edita Kizinevič (MIF), trečia - Vaidakavičiūtė Lina (EF). Vyrų rungtyje nugalėtoju tapo Arturas Štura (EF) (0.26,34 s.). Antras liko MF atstovas Trinkūnas Domas, trečias - Martinas Sėptilko (EF).

50 metrų krūtine plaukimo rungtyje tarp merginų pirmoji finišą pasiekė Žėglytė Jurgita (KF) (0.40,54 s.). Rasa Batulevičiūtė (MF)  liko antra, o trečia - Baranauskaitė Erika (MIF). Vyrų rungtyje nugalėjo Sedlevičius Arnas (EF), atstumą įveikęs per 0.31,15 s. Antrasis liko Krikštaponis Arūnas (ChF), trečias - Šliavas Paulius (FF).

50 metrų nugara moterų rungtyje nugalėtoja tapo Gintarė Raulinavičiūtė (EF) (0.35,65 s.), antrą vietą užėmė Burbaitė Ingrida (FF), trečią - Balsytė Lina (EF). Tarp vyrų, plaukusių nugara, nugalėjo Laužikas Emilis (MF) (0.29,09 s.), antras - Andrejauskas Pijus (GMF), trečias - Lynikas Lukas (GMF).

Paskutinėje estafetės  laisvu stiliumi 4x50 metrų rungtyje komandas sudarė penki fakultetai. Vikriausi buvo ir nugalėtojais tapo Ekonomikos fakulteto studentai, 200 m nuotolį įveikę per 1.56,18 s. Antroji vieta atiteko MF studentams, o trečia - Gamtos mokslų fakulteto komandai.

Kiekvienas čempionas savo komandai pelnė 12 taškų, užėmusysis II vietą – 10 taškų, III vietą - 9 taškus ir t.t. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Ekonomikos fakulteto komanda, surinkusi 92 taškus, tapo šių varžybų nugalėtoja. Matematikos ir informatikos plaukikams atiteko antroji vieta, trečią vietą užėmė Fizikos fakulteto plaukikai.

Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius! Ačiū teisėjams, žiūrovams ir  visiems, kurie nepatingėjo atvykti ir palaikyti savo fakulteto kolegų ir draugų.