Lapkričio 7 d. baigėsi spalį prasidėjusios Rektoriaus Taurės futbolo varžybos. Finale čempionų vardas svariu rezultatu 8:2 atiteko Ekonomikos fakulteto komandai.

Šių metų turnyro organizavimo schemoje įvyko pakeitimų. Siekdami, kad turnyras būtų intensyvesnis ir įdomesnis, komandas suskirstėme ne į du, o į keturis pogrupius atsižvelgiant į praėjusių metų rezultatus.

Džiugu, kad šiame turnyre dalyvavo ir Erasmus mainų programos studentai, kurių nemažai žaidė Tarptautinio verslo mokyklos komandos sudėtyje.

Rektoriaus Taurės futbolo varžybose geriausiai sekėsi Ekonomikos fakulteto komandai. Žygimanto Vaičaičio nuotr.

Varžybų finale žaidė Ekonomikos ir Matematikos ir informatikos fakulteto futbolininkai. EF sportininkai dar kartą įrodė, kad jie šiuo metu yra stipriausi, nugalėdami MIF komandą rezultatu 8:2. Dėl trečios vietos kovojo TVM ir Fizikos fakulteto komandos. Susitikimą po įtemptos kovos laimėjo TVM futbolininkai. Sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o taip pat ir asmeninėmis dovanomis bei UAB „Hummel LT“ rėmėjų įsteigtais prizais.

Dėkojame sirgaliams, kurių buvo susirinkęs nemažas būrys palaikyti savo komandų.

Varžybų rezultatai

Daugiau varžybų nuotraukų čia