Spalio 26 d. Kaune vyko Lietuvos studentų 2013-ųjų metų sambo čempionatas, į kurį susirinko virš 100 sportininkų iš įvairių šalies aukštųjų mokyklų. Labai gerai šioje kasmetinėje sporto šventėje pasirodė mūsų universiteto studentai – sambo imtynininkai. Individualioje įskaitoje (merginų ir vaikinų grupėse) iškovota 16 įvairios prabos medalių: trys aukso, septyni sidabro ir šeši bronzos.

Merginų grupėje savo svorio kategorijose nugalėtojomis ir prizininkėmis tapo:

Rūta Aksionova (FsF) – I vieta.

II vietas savo svorio kategorijose laimėjo Aura Kisieliūtė (CHF), Aistė Zaronaitė (MF), Eglė Kungytė (EF), Evelina Jasaitė (GMF), Katerina Miciukevičiūtė (MF).

III vietas iškovojo Viktorija Švelnytė (KF), Diana Kurlovič (FsF), Veronika Vilčinska (GMF), Sandra Gembutytė (MIF), Aušra Karosaitė (GMF).

Garbingas 5-ąsias vietas iškovojo ir brangius taškus į bendrą komandos taupyklę įnešė Božena Chandžan (FsF) ir Justė Sadauskaitė (FilF).

Bendroje komandinėje įskaitoje iš aštuonių aukštųjų mokyklų komandų mūsų universiteto merginos kovodamos drąsiai ir ryžtingai (pirmą kartą VU imtynių istorijoje) pelnytai iškovojo I komandinę vietą.

J. Sadauskaitės nuotr.

Vaikinų grupėje nugalėtojais ir prizininkais tapo šie sportininkai: Tomas Mazgeika (KHF) – I vieta; Eimantas Tukačiauskas (KF) taip pat tapo čempionu.

II vietas iškovojo Deivydas Nenartavičius (TVM) ir Kliment Olechnovič (MIF).

III vietos laimėtoju tapo Žygimantas Džiaugys (EF).

Komandinėje įskaitoje VU vaikinai taip pat tapo prizininkais – iškovota III vieta.

Sveikiname mūsų šauniuosius imtynininkus su aukštais sporto pasiekimais. Linkime geros kloties ne tik moksluose, bet ir toliau keliant savo sportinio meistriškumo lygį, įvairaus rango varžybose garsinant universiteto vardą.