Spalio 11 d. Vilniaus Vingio parke vyko atviros gimnazijų kroso estafečių varžybos, kur dalyvavo ir Vilniaus universiteto merginų ir vaikinų komandos. Merginos tapo čempionėmis ir iškovojo taurę bei medalius. Vaikinai liko antri. Merginų komandai atstovavo: Jūratė Vaišnoraitė, Tatjana Jušina (FilF), Jurgita Sakalytė (MIF), Karolina Strakovska (GMF) ir Agnė Ganytė (TF).

Vaikinų komandoje startavo: Kasparas Šaikus (EF), Julius Vaicenavičius (FF), Edgaras Žigis (GMF), Jurgis Latonas (MIF), Aivaras Bulnis.

Rasai Batulevičiūtei (pirma iš kairės) jūrmylės bėgime sekėsi geriausiai, mergina iškovojo III vietą. L. Naujoko nuotrauka, paimta iš www.ve.lt

Šeštadienį, spalio 12d. Klaipėdoje vyko tarptautinis bėgimas „Gintarinė jūrmylė“. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus universiteto bėgikų komanda. Geriausiai 1 jūrmylės (1 jūrmylė – 1852 m) bėgime startavo Rasa Batulevičiūtė (MF), kuri užėmė 3 vietą. Gabija Rasiukevičiūtė (FilF) buvo aštunta, Rūta Marija Trimonytė - devinta, Rūta Juškevičiūtė (MIF) - dešimta, Kristina Zajančkovska finišavo trylikta. 3 jūrmylių bėgime Vera Djakova buvo dešimta. Iš viso „Gintarinėje jūrmylėje“ dalyvavo 46 bėgikės.

Sveikiname lengvaatlečius su sėkminga sezono pradžia!