Šeštadienį, rugsėjo 28 dieną keturioliktąjį kartą vyko tarptautinis Nidos pusės maratono bėgimas, kuriame suaugusieji startavo pusės maratono (21,2 km) bei 5,4 km (arba “Liaudies bėgimo”) distancijose, o vaikai ir jaunimas rinkosi 1, 2 ir 3 km distancijas. Gražioje ir stačiomis įkalnėmis gąsdinančioje trasoje savo jėgas išbandė ir penki Vilniaus universiteto bėgikai.

5.4 km bėgimą laimėjo Rasa Batulevičiūtė - 19:43 min, antrąja finišavo Lina Batulevičiūtė – 20:26 min (abi sesės - Medicinos fakulteto studentės). Iš viso šią distanciją bėgo 102 bėgikai.

nidos maratonas 2013 09

Pusmaratonį iš viso baigė 236 bėgikai. Austėja Miežytė (Medicinos fakultetas) moterų tarpe liko penkta (1:32,4), Rūta Marija Trimonytė (Gamtos mokslų fakultetas) – dešimta (1:43:25); Mindaugas Sutkaitis (Fizikos fakultetas)vyrų tarpe liko 38as (1:28:13).