Paskutinį rugsėjo trečiadienį Vilniaus universiteto Saulėtekio stadione vyko Rektoriaus Taurės tarpfakultetinės kroso varžybos, kuriose dalyvavo pajėgiausi universiteto bėgikai. Merginos varžėsi 800 m, o vaikinai 1600 m distancijoje. Komandoje buvo po 4 vaikinus ir 4 merginas iš kiekvieno fakulteto.

Ypač šauniai bėgo Medicinos fakulteto studentės Rasa ir Lina Batulevičiūtės, kurios ir iškovojo pirmąsias dvi vietas. Trečiąją vietą iškovojo Gabija Rasiukevičiūtė iš Filologijos fakulteto. Vaikinų tarpe greičiausiai 1600 m įveikė Edgar Žigis iš Gamtos mokslų fakulteto. Antrąją vietą iškovojo Mindaugas Nakvosas iš Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, trečiąją vietą laimėjo Julius Vaicenavičius iš Fizikos fakulteto.

Komandinėje įskaitoje laimėjo Matematikos Informatikos fakultetas, surinkęs 92 taškus. II vietą iškovojo Fizikos fakulteto bėgikai – 102 taškai, III vietą laimėjo Ekonomikos fakulteto komanda - 132 taškai.

VU mylią bėgo ir universiteto darbuotojų vaikai. R. Butkevičiaus nuotr.

Po kroso varžybų vyko simbolinės VU mylios (1579 m) bėgimas, kuriame dalyvavo 10 bėgikų ir bėgikių. Julius Vaicenavičius buvo pirmas tarp vaikinų, o Rūta Marija Trimonytė buvo pirma tarp moterų. Džiugu, kad šioje rungtyje dalyvavo ir universiteto darbuotojai. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, diplomais, asmeninėmis dovanėlėmis, kurias paruošė Medicinos fakultetas kartu su SSC kolektyvu.

Sveikiname visus dalyvius su nauju sezonu ir gražiomis pergalėmis!