Spalio 6 d. sporto klubo „Pelėda“ specializuotoje imtynių salėje vyko Vilniaus miesto dziudo čempionatas, kuriame jėgas išbandė per 70 atletų iš įvairių sporto klubų. Šiame stipruolių forume labai gerai rungėsi ir Vilniaus universiteto dziudo mėgėjai. Jie pelnė net septynis įvairios spalvos medalius: tris aukso, vieną sidabro ir tris bronzos.

Pagal svorio kategorijas čempionais tapo ir aukso medalius iškovojo :

Iki 66 kg - Mykolas Lukoševičius (EF)

Iki 73 kg - Eimantas Tukačiauskas (KF)

Virš 100 kg - Klimentij Olechnovič (MIF)

Dziudo čempionato nugalėtojai ir prizininkai. SSC archyvo nuotr.

Prizines vietas iškovojo:

Iki 63 kg - Justė Sadauskaitė (FilF) - II vieta

Iki 52 kg - Božena Chandžan (FsF) - III vieta

Iki 57 kg - Diana Kurlovič (FsF) - III vieta

Iki 57 kg - Veronika Vilčinska (GMF) - III vieta

Visi sportininkai, kurie Vilniaus miesto čempionate tapo prizininkais, išsikovojo teisę dalyvauti 2013 m. Lietuvos dziudo čempionate, vyksiančiame spalio 18-19 dienomis Kaune. Linkime jiems sėkmės.