R. Aksionova ir E. Tukačiauskas savo svorio kategorijose pelnė čempionų vardus.  SSC archyvo nuotr.Rugsėjo 22-24 dienomis Čekijos sostinėje Prahoje vyko Europos Sąjungos šalių sambo čempionatas.

Šiose aukšto rango varžybose labai sėkmingai pasirodė ir mūsų universiteto Komunikacijos fakulteto 2 kurso studentas Eimantas Tukačiauskas. Jaunuolis dalyvaudamas Lietuvos rinktinės sudėtyje svorio kategorijoje iki 68 kg įveikė penkis  įvairių šalių varžovus ir tapo nugalėtoju.

Taip pat šiose prestižinėse varžybose trečią vietą  iškovojo ir daugkartinė Lietuvos čempionė, įvairių tarptautinių varžybų nugalėtoja, ilgametė VU sambo ir dziudo  rinktinės narė, Filosofijos fakulteto absolventė Rūta Aksionova.

Sveikiname sportininkus ir dėkojame už Vilniaus universiteto ir Lietuvos vardo garsinimą.