Rugpjūčio 8 d. Vilniuje, Credit24 arenoje prie Baltojo tilto vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų paplūdimio tinklinio čempionatas. Iš viso dalyvavo 11 vaikinų ir 12 merginų komandų. Vilniaus universitetą atstovavo 3 vaikinų ir 2 merginų komandos. Vaikinų pogrupyje Vilniaus universitetą atstovavo Paulius Maciulevičius ir Paulius Damulis, Vilius Lukošiūnas ir Justas Umantas bei Rokas Kondratas ir Motiejus Mėlynis. Merginų pogrupyje - Beatos Zaborovskajos ir Gabrielės Užlytės pora bei Marijos Karaliūtės ir Agnės Stašytės duetas.

Vaikinų pogrupyje geriausiai sekėsi R. Kondroto ir M. Mėlynio bei P. Maciulevičiaus ir P. Damulio poroms. Šios dvi vaikinų poros ir susikovė mažajame finale dėl 3 vietos. Vaikinai žiūrovams pademonstravo aukšto lygio žaidimą ir kovojo iki galo. Tačiau šį kartą stipresni buvo R. Kondrotas ir M. Mėlynis, jie rezultatu 2:1 laimėjo prieš P. Damulio ir P. Maciulevičiaus porą.

Dvi universiteto vaikinų poros susitiko mažajame finale kovai dėl 3 vietos. R. Žilinskienės nuotr.

Likusios Vilniaus universiteto komandos taip pat pasiekė neblogų rezultatų: merginos ir trečioji vaikinų pora pasidalino 5-6 vietas.

Pasibaigus visoms varžyboms paaiškėjo šių metų stipriausių Lietuvos aukštųjų mokyklų paplūdimio tinklinio geriausiųjų trejetukai. Vaikinų pogrupyje 1 vietą laimėjo Mykolo Romerio universiteto atstovai Mantvydas Šuklys ir Karolis Šlimas. 2 vietą laimėjo Lietuvos Sporto universiteto žaidėjai Gilbertas Kerpė ir Steponas Narvydas. 3 vietą užėmė Vilniaus universiteto atstovai Rokas Kondrotas ir Motiejus Mėlynis.

Merginų pogrupyje 1 vietą laimėjo Kauno technologijų universiteto žaidėjos Ieva Kazuraitytė ir Mantė Lokytė. 2 vietą laimėjo Mykolo Romerio žaidėjos Liuba Zobnina ir Vinickaitė Ernesta. 3 vieta atiteko Lietuvos sporto universiteto studentėms Vytenei Vitkauskaitei ir Rositai Nevulytei.